فانتاكروم فانتاكروم .

فانتاكروم

پودر مخمل چيني

پودر مخمل چيني1

پودر مخمل چيني

پودر مخمل چيني داراي كيفيت بالايي بوده كه اين امر باعث شده تا رقابتي مطلوب بين پودر هاي مخمل ايراني و ترك ايجاد شود. از نظر جنس اين پودر بايد به شما بگوييم كه پودر مخمل چيني در دو نوع پلي آميد و پلي استر در بازار عرضه گرديده و با توجه به رنگ بندي متناسب و متنوعي كه دارد نظر جمعي از مصرف كنندگان را به خود جلب كرده است.


برچسب: پودر مخمل چيني، پودر فلوك، پودر مخمل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۱:۰۹ توسط:ايلياكالر موضوع:

آبكاري فانتاكروم

فانتاكروم-1

آبكاري فانتاكروم چيست؟

در ابتداي مطلب به شما عزيزاني كه براي راه اندازي كسب و كار خود نياز به آشنايي با آبكاري فانتاكروم داريد توضيحاتي ارائه خواهيم داد كه پيشنهاد مي كنيم براي آگاهي و راهنمايي لازم در اين زمينه ادامه مطلب را به خوبي مطالعه فرماييد.

اين سيستم جديدترين جايگزين براي پوشش هاي كروم سنتي مي باشد. آبكاري فانتاكروم كاملا پوششي ضد زنگ بوده كه معمولا در تمامي سطوح و طيف هاي رنگي به جز سفيد كاربرد دارد. با استفاده از اين سيستم مي توان سطوحي كرومي و آيينه اي بر روي كليه اجسام و هر ماده اي از جمله چوب، فلز، گچ، شيشه، پلاستيك، فايبر گلاس، سراميك، سيمان، پلي استايرن، خاك رس و سنگ انجام داد. توجه داشته باشيد امروزه در بازار از آبكاري فانتاكروم براي پوشش آيينه اي در خودروها استفاده مي كنند كه اين روش سيستم پوششي براي شما يك محصولي را به بهترين نحوه براي تبديل هر قطعه به يك قطعه جديد تبديل مي كند تا شما به يك آبكاري بي نظيري برسيد. 


برچسب: آبكاري فانتاكروم، فانتاكروم، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۸:۰۵ توسط:ايلياكالر موضوع:

توليد پودر مخمل ايراني

پودر مخمل ايراني-1 آشنايي با پودر مخمل : پودرهاي مخمل همان الياف مويي شكلي هستند كه در سايزهاي مختلفي توليد مي شوند. معمولا پودرهايي كه در كشور ايران مورد استفاده قرار مي گيرد از جهت رنگ و ابعاد داراي تنوع مي باشد. اين ابعاد از 0.5 ميليمتر تا 10 ميليمتر متغير است.پودر مخمل در جنس هاي مختلفي از نوع نايلون، ويسكوز، آكروليك، پلي آميد و غيره عرضه مي گردد. كه معمولا پودر مخمل از نوع پلي آميد بيشترين استفاده را به دليل خود رنگ بودن و دوام و كيفيت مناسب به خود اختصاص مي دهد.پودرهاي مخمل در كيسه هاي پلاستيكي پلمپ شده نگهداري مي شوند ، فقط تا زماني كه شروع به كار مي كنيد كيسه ها را باز كرده و پس از آن حتما در كيسه را محكم ببنديد.
برچسب: آموزش پاشش پودر مخمل، پودر فلوك ايراني، پودر مخمل، پودر مخمل ايراني،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۵:۴۱ توسط:ايلياكالر موضوع: